Slovakia

Galderma je globálna farmaceutická spoločnosť so zameraním na dermatológiu. Vyvíjame inovatívne medicínske riešenia a našou snahou je pomáhať a radiť lekárom a lekárnikom na celom svete.

Keďže koža je unikátnym systémom ľudského tela, dermatológia si vyžaduje špecializované odborné znalosti a jedinečné schopnosti. Spoločnosť Galderma bola založená s cieľom vybudovať farmaceutickú spoločnosť s výhradným zameraním na dermatológiu.

 

Už pred vyše tridsiatimi rokmi sme zacielili naše zdroje jediným smerom: ponúkať inovatívne, medicínske dermatologické riešenia so špeciálnym zameraním na akné, rozaceu, psoriázu, na onychomykózu, poruchy pigmentácie, rakovinu kože, ako aj na medicínske, estetické a korektívne zákroky proti starnutiu kože.

Dnes je Galderma svetová dermatologická spoločnosť, ktorá sa angažuje v inovatívnych medicínskych riešeniach zodpovedajúcich potrebám ľudí počas ich celého života. Avšak pomáha a radí aj lekárom po celom svete.

Každý rok investujeme asi 19 % našich príjmov do výskumu a vývoja nových dermatologických postupov a prípravkov, pričom siahame po inovatívnych technológiách. Naša dermatologická spoločnosť je v tejto oblasti jedným z popredných svetových investorov do výskumu a vývoja. Päť najmodernejších výskumných a vývojových centier a šesť výrobných prevádzok poskytuje širokú paletu zdravotníckych riešení spĺňajúcich najvyššie štandardy bezpečnosti a účinnosti.

 

Galderma ponúka prípravky v týchto troch oblastiach: prípravky na lekársky predpis, samoliečbu a estetickú medicínu.

 

  • Lieky na lekársky predpis: Clobex, Differine, Mirvaso, Rozex, Soolantra

  • Prípravky pre estetickú medicínu: Restylane

  • Voľnopredajné prípravky: Excipial, Loceryl, Kerasal, Aknecolor, Neocapil

  • Dermokozmetické prípravky: Cetaphil, Daylong, Excipial Kids

 

Galenoderm, s.r.o.

(Service Provider pre spoločnosť Galderma v Slovenskej republike)

Nobelova 28
831 02 Bratislava 3
Slovenská republika

Tel: +421 2 4910 9010
Email: info@galenoderm.com
Web: www.galenoderm.com

Kontakt pre hlásenie podozrení na nežiaduce účinky: info@galenoderm.com

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, odd.: Sa., vložka č. 127536 /B; IČO: 51 642 921