Czech Republic

Galderma je globální farmaceutická společnost se zaměřením na dermatologii. Vyvíjíme inovativní medicínské řešení. Naší snahou je pomáhat a radit lékařům a lékárníkům na celém světě.

Jelikož kůže je unikátní systém lidského těla, dermatologie vyžaduje specializované odborné znalosti a jedinečné schopnosti. Společnost Galderma byla založena s cílem vybudovat farmaceutickou firmu s výhradním zaměřením na dermatologii.

 

Ak chcete byť presmerovaný na slovenskú doménu, prosím kliknite sem.

 

Už před více než třiceti lety jsme zacílili naše zdroje jediným směrem: nabízet inovativní, medicínská dermatologická řešení se speciálním zaměřením na akné, rosaceu, onychomykózu, poruchy pigmentace, rakovinu kůže, jakož i na medicínské, estetické a korektivní zákroky proti stárnutí kůže.

Dnes je Galderma světová dermatologická společnost, která se angažuje v inovativních medicínských řešeních odpovídajících potřebám lidí během jejich celého života. Pomáhá a radí však i lékařům všude po světě.

Každý rok investujeme asi 19 % našich příjmů do výzkumu a vývoje nových dermatologických postupů a produktů, přičemž saháme po inovativních technologiích. Naše dermatologická společnost je v této oblasti jedním z předních světových investorů do výzkumu a vývoje. Pět nejmodernějších výzkumných a vývojových center a pět výrobních provozů poskytuje širokou paletu zdravotnických řešení splňujících nejvyšší standardy bezpečnosti a účinnosti.

 

Galderma nabízí přípravky v těchto třech různých oblastech: přípravky na lékařsky předpis, samoléčbu a estetickou medicínu.

  • Léčivé přípravky na lékařský předpis: Loceryl, Clobex, Differine, Mirvaso, Rozex, Silkis, Soolantra

  • Přípravky pro estetickou medicínu: Restylane

  • Volně prodejné léčivé přípravky: Excipial, Kerasal, Aknecolor, Neocapil

  • Dermokozmetické přípravky: Cetaphil, Daylong, Excipial Kids

 

Galenoderm, s.r.o.

(Service Provider společnosti Galderma pro území České republiky)

Nobelova 28
831 02 Bratislava 3
Slovenská republika

Tel: +421 2 4910 9010
Email: [email protected]  
Web: www.galenoderm.com

Kontakt pro hlášení podezření na nežádoucí účinky: [email protected] 

Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku okresního soudu Bratislava I, odd.: Sa., vložka č. 127536 /B; IČO: 51 642 921